RENAULT MEGANE OTOMATİK

ARAÇ ÖZELLİKLERİ

Marka
-
Renault
Model
-
Megane Otomatik
Yıl
-
2018
Motor
-
1500
Vites
-
Otomatik Vites
Kasa Tipi
-
Sedan
Yakıt
-
Dizel

Renault Megane Otomatik başvurusu

ADINIZ  :

SOYADINIZ  :

E-mail  :

TELEFON  :

ALIŞ YERİ  :

ALIŞ TARİHİ  :

Open the calendar popup.

İADE YERİ  :

İADE TARİHİ  :

Open the calendar popup.

AÇIKLAMA  :

RENAULT MEGANE OTOMATİK

 Yeni Megan Dizel Otomatik Ve Dizel Manuel Seçenekleriyle Kiralama Hizmetinize Sunulmuştur

 

Yeni MEGANE Sedan, sağlam, dinamik ve kromla vurgulanan hatlarıyla sınırları zorluyor. Geniş ve kaslı yapısıyla hiç olmadığı kadar kendinden emin.Dinamizmle dolup taşıyor. Kaslı kaputu, geniş omuzları, ince hatları ve şekillendirilmiş yan panelleri modern ve sofistike karakterini vurguluyor.

İddialı krom ızgaranın her iki yanında yer alan PURE VISION FULL LED ön farlar, 3D Edge Dizayn C şeklinde LED gündüz sürüş farları ile daha da dikkat çekici hale geliyor. Krom elmasın hakkını gururla veren Yeni Renault MEGANE Sedan ışığıyla göz kamaştırıyor.

Yeni Renault MEGANE Sedan'da kullandığı sürüş destek teknolojileri sayesinde konfor ve güvenlikte yepyeni bir çağ başlıyor.

TFT Renkli Gösterge ekranı, renkli Head Up Display ekranı, ergonomik orta konsolu, geniş 8,7" sezgisel, dikey dokunmatik ekranı ve diğer özellikleriyle Yeni Renault MEGANE Sedan'ın direksiyonuna geçtiğinizde her şey kontrolünüz altındadır.

Dizel ENERGY dCi 110 tam bir verimlilik modeli... Bunun yanı sıra çift kavramalı otomatik EDC şanzıman da esnekliğe ve sürüş keyfine katkıda bulunuyor. Yakıt tüketimini ve CO2 emisyonlarını manüel şanzımanla aynı seviyeye çekiyor.

Tam bir güvenlik içinde seyahat etmenizi sağlayan Visio System gerçek bir kopilot. Şerit takip sistemi ve otomatik uzun/kısa farlar ile sürüşü kolaylaştırmak için bulunduğunuz ortamı analiz eder.

Acil bir durumda frenleme yapmak gerektiğinde aktif acil fren destek sistemi devreye giriyor ve durma mesafesini azaltmak amacıyla ABS/ESC sistemini tamamlıyor.

 

TEK RENT A CAR 

ÜMRANİYE ATAŞEHİR BEYKOZ VE ETİLER'DE HİZMETİNİZDEDİR